נתנאל סמריק: מהומות אודות התו הירוק – שולחים כוחות לצוותי הרפואה עם ריאיון זה של פרופסור לאוניד אידלמן באולפני קונטנטו נאו

היום נכנסו לתוקף הגבלות נוספות של התו הירוק, המותירים למחוסנים בחיסון שלישי בלבד, בהתניה שעבר שבוע מקבלתו, להציג את התו הנשחק בבתי עסק ברחבי הארץ.
תקופת הקורונה הייתה והינה תקופה לא קלה ברמה עולמית, ואלו שנפגעו מכך רבות הם אנשי והבריאות והרפואה המסורים שנאלצו להתמודד עם מעמסות פיזיות ונפשיות בלתי רגילים בתוך סבך של מגפה מבלבלת ומסוכנת.
אנו בקונטנטו נאו חולקים כבוד לאנשי הרפואה ושמחים לנבור במוחם של המומחים הגדולים ביותר בתחום הרפואה בארץ אודות סיפורים בתחום התמחותם והחיים האישיים שלהם. בעין הסערה ובאמצע המאבק והויכוח הבלתי נגמר אודות הגבלות התו הירוק, אנו רוצים לרומם את רוחם של אנשי הרפואה, כי מגיע להם חיזוקים ועידוד ככל האפשר בתקופה הזו עם ריאיון מרתק של לאוניד אידלמן, נשיא ההסתדרות הרפואית העולמית כיום, באולפני קונטנטו נאו עם המוציא לאור הבינלאומי, נתנאל סמריק, בין היתר אודות הספר: "סיפורים בחלוק הלבן" שיצא לאור בסיוע והובלה של קונטנטו.
לא משנה מהו החלוק, או הכובע על ראשכם, בו אתם רוצים להוציא לאור את הסיפור המיוחד שלכם, בקונטנטו תמיד שמחים לעזור. מתי פגישה במשרדנו?

כתוב/כתבי תגובה