נתנאל סמריק: ״ראבוטה, לעבודה״. מצהיר שר האוצר ליברמן בעת אישור התקציב שמקציב עשרות מיליארדים לראשונה לחברה הערבית. משדרים היום ריאיון עם יריבו הפוליטי של ח"כ מחמוד עבאס מבל"ד, ח"כ איימן עודה, באולפן הטלוויזיה הדיגיטלית

"ראבוטה, עבודה" מודיע ליברמן במוצ"ש אחרי אישור התקציב. לראשונה עשרות מיליארדים מופנים למגזר הערבי. מרתק לראות איך כל עוזריו לשעבר של בנימין נתניהו חגים סביבו ונגדו ופותחים לו את הדלת אל מחוץ לחיים הפוליטיים: נפתלי בנט, ראש מטה נתניהו לשעבר, איווט ליברמן מנכל משרד רה"מ לשעבר, גדעון סער, מזכיר הממשלה לשעבר, זאב אלקין הנושא והנותן לשעבר ויאיר לפיד שר האוצר של נתניהו לשעבר. כולם חברו כאיש אחד נגד ביבי והעבירו את תקציב המדינה לאחר שלוש שנים בתהליך ארוך ובשיתוף פעולה מלא.
אנו בקונטנטו נאו מאמינים שעבודה קבוצתית יכולה לסייע לכם להוציא את הסיפורים הטובים ביותר שלכם לאור. בין אם זו עבודה משותפת דרך ראיונות באולפן הטלוויזיה הדיגיטלית, סיוע בכתיבת ספר מודפס ודיגיטלי להפצה ומיתוג בארץ ובעולם או אפילו הפקה משותפת של סרט דוקומנטרי.
חבר הכנסת איימן עודה, שנמצא בצד השני של המתרס הפוליטי מליברמן, עבאס ושאר שותפיו לקואליציה, התראיין באולפן קונטנטו נאו במסגרת התכנית ״היוצאים לאור״ שחלק עמנו את היסודות שלו לחינוך ילדיו לשיתוף פעולה וראייה אנושית של כל אדם.
מתי גם אתם תבחרו לשתף עמנו פעולה ולהוציא לאור את סיפורכם?

כתוב/כתבי תגובה